وبینار آشنایی کار و کاریابی در آلمان

این وبینار ساعت 19 عصر ، روز 6 اردیبهشت 1399 برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می توانند برای حضور آنلاین در این جلسه ، به شماره واتس آپ 09354004540 پیام دهید تا لینک برایتان ارسال شود.

وبینار کاریابی آلمان

 

 

سلام ،

سوالات متداول شما در خصوص ویزای آلمان به شرح زیر است:

1- دریافت ویزای آلمان بدون ضمانت نامه بازگشت امکان پذیر است؟

بله ، ویزاهای بسیار متنوعی برای ورود به آلمان وجود دارد که نیاز به ارائه با ضمانت نامه بازگشت نیست ، در واقع سفارت آلمان اصلاً ضمانتنتمه دریافت نمی‌کنند بلکه آژانس های مسافرتی هستند که این ضمانت نامه ها را دریافت می کنند.
 

2-چه نوع ویزاهایی آلمان دارد انواع ویزاهای آلمان کدام است؟

ویزای نمایشگاهی ، ویزای بیزینس ، ویزای توریستی ، ویزای با دعوتنامه تجاری ، ویزای نمایندگان شرکت‌های آلمانی در ایران ، ویزای جستجوی کار ، ویزای کاری ، ویزای کنفرانس ، ویزای سمینار ، ویزای شرکت در کنفرانس ، ویزای درمان ، ویزای همراه بیمار ، ویزای ماموریت کاری ، ویزای کار آزاد ، ویزای فریلنس و بسیاری دیگر.
 

3- آیا دریافت ویزای توریستی آلمان امکان پذیر است؟

البته بسیار سخت است نیاز است شما سابقه سفر به شنگن هم داشته باشید پیشنهاد ما اقدام از طریق ویزای نمایشگاهی و یا ویزای تجاری به همراه دعوت نامه یا کارت نمایشگاه است. این خدمات توسط ما قابل انجام است.
 

4- آیا میشود ویزای آلمان را بدون دعوتنامه دریافت کرد؟

بله اما سخت است . دعوت نامه و یا شرکت در نمایشگاه ، هدف از سفر شما را پوشش می دهد و بسیار تاثیرگذار است. شما می توانید این مدارک را توسط نماینده ما در ایران دریافت کنید.
 

5- موسسه InGerman چیست؟

موسسه InGerman نمایندگی چند شرکت آلمانی در زمینه برگزاری نمایشگاه تجاری و خدمات بازرگانی را دارد ، همچنین با دو موسسه کاریابی آلمانی همکاری می‌کند وکلای ما در اداره بامف آلمان نیز حضور دارند.
 

6- موسسه InGerman نماینده دارد؟ و چه خدماتی ارائه می دهد؟

نماینده ما در ایران شرکت رادیس رابین نوتریکا است که خدمات کاریابی در آلمان، ویزای کار ، خدمات تجاری ، ایجاد مراودات بازرگانی ، تهیه کارت نمایشگاه ، تهیه دعوتنامه و مدارک پوششی ، اخذ نمایندگی از شرکت‌های آلمانی را ارائه می دهد.
 

7- من سابقه ویزای شینگن ندارم ولی علاقه مندم به آلمان سفر کنم آیا امکان پذیر است؟

بله، خدمات ما از ثبت شرکت برای متقاضیان ، ایجاد مراوده با شرکت‌های آلمانی ، تهیه دعوتنامه تا اخذ نمایندگی می باشد که با این مدارک می‌توان به راحتی ویزای آلمان را دریافت کرد
 

8- آیا می توانم ویزای آلمان را بگیرم ؟ چه نوع ویزا برای من مناسب است؟

برای بررسی شرایط شما و ارائه روش مناسب ، ابتدا در واتس آپ به خانم صمیمی پیام دهید. ایشون راهنمایی اولیه را به شما می کنند.
 

9- مدت زمان دریافت ویزای آلمان چقدر است؟

بسیار متفاوت است اگر دعوتنامه دارید و مدارکتان آماده است ظرف چند روز برای شما وقت سفارت گرفته می‌شود و پس از دو هفته جواب ویزای شما صادر می‌شود. در صورتی که نیاز به دعوت نامه تجاری ویا شرکت نمایشگاه دارید زمان می برد.
 

10- ویزای جستجوی کار چیست و چه شرایطی باید داشته باشم؟

ویزای جستجوی کار آلمان یک فرصت شش ماهه است که به شما داده می شود تا در آلمان به جستجوی کار بپردازید برای دریافت ویزای جستجوی کار بهتر است که حداقل مدرک کارشناسی داشته باشد و سطح زبان آلمانی شما حداقل B1 باشد.
 
 
 
 

مشاوره رایگان

واتس آپ 09354004540

برای مشاوره رایگان و ارتباط با کارشناسان ، به شماره واتس آپ 09354004540 پیام بفرستید. خانم صمیمی برای شما گروه تشکیل داده و مشاور پاسخ شما را خواهند داد.